18 августа 2013

Готель, народжений з льоду

Справжнім позбавленням від нестерпної спеки для всіх жителів теплих країн стане відвідування якого-небудь готелю від мережі «Iglu Dorf». Сім крижаних готелів, збудованих з природного льоду і снігу, розставлені в різноманітних точках Альп і Піренеїв. Все, що можна бачити в готелях - все зроблено зі
16 августа 2013

Наслідки банкрутства Детройта

У липні 2013, а точніше вісімнадцятого числа, Детройт офіційно був оголошений урядом як банкрут. Великі райони міста залишилися спустошеними. Зараз тільки руїни величних будівель в минуле нагадують зараз про колишню могутність Детройта.
18 апреля 2012

Курорт Джейд Маунтін на березі Карибського моря

Курорт Джейд Маунтін, розташований на березі Карибського моря, по праву вважається одним із кращих і дивовижних місць відпочинку у світі. Номери в готелі тут мають всього 3 стіни, а на місці четвертої розташований шикарний інфініті-басейн, відпочиваючи в якому, можна помилуватися на дивовижну красу
27 марта 2012

Острів Трістан-да-Кунья

Цей маленький острів називається Трістан-да-Кунья. Цікавий він тим, що є одним з найбільш віддалених населених островів Землі. Населяють його трохи більше 300 осіб.
24 марта 2012

Водоспад Ігуасу

Водоспад Ігуасу знаходиться на кордоні бразильського штату Парана і аргентинської провінції Місьйонес. Його назва в перекладі з місцевого діалекту означає - «Велика вода», і воно повністю себе виправдовує. Край цього водоспаду в довжину майже 3 кілометри.
11 марта 2012

Краса вимираючих рифів архіпелагу Фенікс

Рифи і острови архіпелагу Фенікс стали притулком для багатьох дивовижних і рідкісних видів тварин і рослин. З 2008 року Феніксу дали статус найбільшого морського заповідника, а в 2010 його включили до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
28 февраля 2012

Ла-Пас – місто яке розташоване високо в горах

Ла-Пас – це місто, розташоване на максимальній для виживання людини висоті. Його по праву можна вважати «небесним містом». Це місто розташоване так високо над землею, що перебувати в ньому, для незвиклого до місцевих умов відвідувача, дуже важко.
20 января 2012

Індійський ступінчастий колодязь Чанд Баорі

Індія з давніх пір славиться своїми унікальними ступінчастими колодязями. Ці унікальні споруди будують тільки в цій країні. Більше інших прославився колодязь Чанд Баорі. Він такий великий, що в нього може легко поміститися 13-поверховий будинок.
10 января 2012

Лас-Вегас – місто азарту та розваг

Лас-Вегас – це місто всіх розваг, які тільки бувають у світі. Тут можна незабутньо провести час, сходити в найрізноманітніші музеї, зустріти знаменитостей, можна втратити купу грошей або навпаки, стати мільйонером.
8 января 2012

Екскурсія в підводні печери з дайвером Мартіном Фарр

Підводні печери - це як місця з іншої планети. Багато хто з них знаходяться так глибоко, що в них ще не бувала ласта дайвера. Не дивно, що ці печери приваблюють безліч сміливих нирців.
  • О журнале
  • Правообладателям
  • Заставки


  • Наш фотохостинг
  • RSS Новости
  • Контакты