9 августа 2013

Перший на планеті гамбургер із синтезованим м'ясом

Першим гамбургером з синтезованим м'ясом, відтвореним в лабораторії, поласували жителі Лондона. Учені в Дослідницькому інституті Нідерландів нарешті змогли виростити шматок м'яса, яке «зародилося» завдяки стовбуровим клітинам мертвої корови, як розповідає BBC.
20 сентября 2012

Щастя в нашому житті

Що таке щастя? На це питання не можуть відповісти навіть вчені. Але не побачити справжнього щастя на обличчях людей може хіба що сліпий. Палаючі очі, справжні посмішки - їх підробити неможливо. Ми підготували для вас добірку 40-ка самих «щасливих» фото, і сподіваємося, що вони додадуть у ваше життя
20 сентября 2012

Незрозумілі, але цікаві винаходи

Людина постійно тянеться до комфорту. Саме ця властивість натури, мабуть, штовхає нас постійне вигадування щось нового, щоб полегшити собі життя. Завдяки цьому з'явилися перші телефони, автомобілі, літаки та інші, такі незамінні зараз, для нас речі.
2 мая 2012

Тістечка з комахами

Напевно ви б визнали божевільним того, хто запропонував би вам торт з комахами. Однак, такі кондитерські вироби цілком реальні. Нещодавно в Нідерландах пройшла презентація книги, яка так і називається - «Куховарська книга з комахами».
28 апреля 2012

Корабельні аварії які увійшли в історію

Багато хто думає, що подорожувати на кораблі куди безпечніше, ніж літати на літаку. Адже ми живемо в столітті високих технологій, і викликати допомогу тепер куди простіше, ніж у минулі часи. Проте статистика говорить про те, що корабельних аварій менше не стає. За останні 40 років в корабельній
27 апреля 2012

76-річний нудист живе на безлюдному острові

В Японії є крихітний острівець Сатобанарі. На ньому живе всього одна людина. Його звуть Мусафуні Нагасакі. Він веде повністю самотній спосіб життя, і навіть ходить голяка.
24 марта 2012

Спатодея — тюльпанове дерево

Якщо ви думаєте, що тюльпани ростуть тільки на землі, то ви помиляєтеся. В Африці є справжнє тюльпанове дерево, яке цвіте круглий рік. Його називають Спатодея. Через його великі, яскраво-червоні квітки, дуже схожі на тюльпани, місцеві жителі часто називають його «вогненним деревом».
16 марта 2012

Цікава інформація про туалетний папір

Цей фотоогляд ми вирішили присвятити речі, з якою знайома, мабуть, кожна культурна людина на планеті - туалетному паперу. Дивовижний факт: за даними статистики, цієї, здавалося б, такою необхідною, річчю користуються менш 30% людства.
14 марта 2012

Магазин загублених речей

У місті Скоттсборо, штат Алабама, є справжній магазин втрачених речей. Він відкрився приблизно 40 років тому. З тих пір він скуповує незатребуваний багаж у аеропортів та залізничних станцій і перепродує його. Кожен день сюди надходить більше 7000 різних речей. Тут можна знайти не тільки старі речі,
6 марта 2012

Сучасні дитячі іграшки

Так, наше дитинство було веселіше, ніж у сучасних дітей. Але переглянувши наступний фоторепортаж, гадаю, ви погодитеся, що такі іграшки були у нас тільки в найфантастичніших фантазіях.
  • О журнале
  • Правообладателям
  • Заставки


  • Наш фотохостинг
  • RSS Новости
  • Контакты