21 февраля 2012

Ювілейний золотий фотоапарат Pentax LX Gold

Японська компанія Pentax ось уже майже 100 років радує своїх шанувальників якісною технікою. Нещодавно ця найстаріша компанія відзначила свій 95-й День Народження. На честь цієї події був зроблений ексклюзивний фотоапарат Pentax LX Gold.
12 декабря 2011

Компактна і функціональна фотокамера Leica V-Lux 3

Компанія Leica на днях з радістю повідомила про випуск нової фотокамери під назвою V-Lux 3. Новинка володіє найголовнішими якостями - компактністю і функціоналом.
22 ноября 2011

Десять найдивовижніших камер

Сьогодні ми познайомимо вас з 10-ю найдивовижнішими камерами, винайденими людиною. Їх використовують для різних корисних цілей, від вивчення космосу, до лікування людей.
22 октября 2011

Професійна дзеркальна фотокамера Canon EOS-1D X

Нову фотокамеру Canon EOS-1D X нарешті показали представники компанії. Сьогодні ми можемо розглянути основні характеристики цієї професійної дзеркальної камери. До речі з виходом цієї моделі її попередниці, а саме EOS-1D Mark IV і EOS-1Ds Mark III можуть відправлятися на відпочинок.
12 октября 2011

Фотокамера Rotor 360 Camera з незвичайним управлінням

Концептуальна фотокамера Rotor 360 Camera є винаходом дизайнера Charlie Nghiem, конструкція складається з табличної колонки, яка об'єднує всі ключові опції в одному місці для оптимального використання.
28 сентября 2011

Концептуальна фотокамера-рогатка

Винахідливість японського народу не має меж. Цього разу ми можемо бачити концептуальну фотокамеру-рогатку, яка повинна, на думку дизайнерів Sung Young Um і Jung Eun Yim сподобатися всім "жартівникам".
10 сентября 2011

Компактна 3D фотокамера від компанії Panasonic

Перед вами нова компактна 3D фотокамера Lumix від компанії Panasonic. Два об'єктива та підтримка функції 3D порадують багатьох. Фотокамеру Panasonic Lumix 3D можна буде знайти на полицях вже з січня 2012 року.
  • О журнале
  • Правообладателям
  • Заставки


  • Наш фотохостинг
  • RSS Новости
  • Контакты