24 сентября 2012

Десять найкрасивіших птахів

Птахи - істоти по істині незвичайні. Їх тіло покривають пір'я і вони здатні літати на таких висотах, яких часом не досягають найпотужніші авіалайнери. А їх забарвлення заворожує погляд. І так зустрічайте, 10 найкрасивіших птахів світу!
20 сентября 2012

Фотографії мікро істот за допомогою макрозйомки

Чи дивилися ви коли-небудь в мікроскоп? Як незвично виглядають під ним самі звичайні речі. А чи замислювалися ви, скільки гарних і незвичайних істот ми не помічаємо через їх мікроскопічні розміри? Ми підготували для вас добірку кращих фото.
16 апреля 2012

Факти про пум

Пума - досконала машина для вбивства. Навряд чи вам хтось позаздрить, якщо ця велика кішка зустрінеться на вашому шляху. Вона здатна стрибати на відстань, яка вдвічі перевищує її розміри, і миттєво наздоганяти здобич, яка знаходиться від неї на відстані 12-ти метрів.
14 марта 2012

Інформаційний фоторепортаж про жаб

Цей фоторепортаж ми вирішили посвітити одним з дивних істот нашої планети - жабам. Вони бувають всіх кольорів веселки, живуть майже на всіх континентах Землі і, звичайно, вони чудові стрибуни.
11 марта 2012

В Австралії павуки рятуються від повені на рослинах

Важко зараз доводиться бідній Австралії. Мало того, що повінь, так ще й зграї павуків обплели всі вцілілі ділянки суші своєю павутиною.
6 марта 2012

Порятунок коня Астро який потрапив в трясовину

Кінь на прізвисько Астро, гуляючи зі своєю люблячою господинею на березі затоки, потрапив в трясовину. Господиня не покинула свого улюбленця і протягом двох годин допомагала йому тримати голову на поверхні, ризикуючи сама потрапити в пастку. Хочете дізнатися, чим все закінчилося? Дивіться цей
18 февраля 2012

Собаки під водою від Seth Casteel

Немає більшого задоволення для собаки та її господаря, ніж спільна гра в м'яч. А якщо ще поряд водойма і ваш захоплений пес стрімголов пірнає за м'ячем у воду, то позитиву взагалі немає кінця. Відомий фотограф і любитель тварин вирішив зафіксувати радість пірнаючих собак на плівку. Ось підбірка
13 февраля 2012

Антарктичні тварини в фотокнизі німецького фотографа Michael Poliza

Фотограф Michael Poliza, робить фотографії тваринного світу, а також панорамні знімки. У вересні 2011 року була випущена чергова його фото-книга. Poliza знову успішно вловив крихкі природні скарби, заховані в самих незайманих ландшафтах нашої планети.
8 февраля 2012

Оцелоти - хижі кішки

Це схоже на домашню кішку звірятко називається оцелот. Через його красиве, схоже на шкіру леопарда забарвлення, деякі люди називають його карликовим леопардом. Зараз ця красива тварина мешкає в Центральній і Південній Америці та на територіях Мексики, але деякі стверджують, що бачили його в
29 января 2012

Мікроскопічні мешканці океанів і морів

Скоро вийде у світ книга про найменших істот нашої планети, які населяють океани та моря. Багато хто з них настільки малі, що, щоб їх сфотографувати, потрібно сторазове збільшення. Річард Кірбі назвав своє творіння «Жителі океанів - таємний світ під хвилями».
  • О журнале
  • Правообладателям
  • Заставки


  • Наш фотохостинг
  • RSS Новости
  • Контакты