12 февраля 2012

BioLite CampStove — зарядний пристрій, що горить

Ви полюбляєте здійснювати походи або виїжджати на рибалку? Уявіть на хвилину пристрій, за допомогою якого можна розігріти воду, зігрітися і зарядити смартфон, IPod, ліхтарик або GPS. Звучить, звичайно, фантастично, але це вже реальність.
4 февраля 2012

Розслабляючий масажер який знімає втому з рук

Цей девайс, який ви бачите на зображенні, вміє добре робити всього одну річ, а саме по черзі масажувати руки. Розробники заявляють, що цей масажер зніме втому з ваших рук, чим зменшить стрес на організм.
24 января 2012

Двоядерний нетбук HP Mini 1104

Новий нетбук Mini 1104 представлений всьому світу компанією HP (Hewlett-Packard) виробником комп'ютерної техніки. Встановлено двоядерний процесор Intel Atom N2600, що має вбудоване графічне ядро GMA 3600.
12 января 2012

Комплект сонячних акумуляторів від компанії Goal Zero

В Лас-Вегасі стартувала щорічна виставка CES, на якій компанії демонструють свої досягнення у світі високих технологій. Серед них особливо проявила себе компанія Goal Zero, якій вдалося створити гнучку сонячну панель, що заряджає акумулятори, які йдуть в комплекті.
28 декабря 2011

Динамік у формі мікрофона для плеєрів та iPhone

Незвичайний пристрій було виявлено на іноземних сайтах. На перший погляд може здатися, що за допомогою даного девайса можна записувати звуки, але насправді - це динамік.
8 декабря 2011

Реактивний ранець Jetlev R200 для польотів над водою

Перед вами новий революційний винахід від компанії Jetlev Technologies, який здатний принести свіжий ковток в різновид розваг на воді. Jetlev R200 - це реактивний ранець здатний переміщати людину над водою. У компанії розраховують, що їх клієнтами стануть забезпечені люди.
27 ноября 2011

Клавіатура QPAD MK-85 з червоним світлодіодним підсвічуванням

Компанія QPAD яка займається виробництвом клавіатур, виготовила нову клавіатуру з червона світлодіодним підсвічуванням. Новинка отримала назву МК-85. У продаж надійде вже в грудні цього року.
28 октября 2011

Механічна ігрова клавіатура AZiO Levetron Mech4

Ви фанат комп'ютерних ігор? Тоді саме для вас фірма AZiO випустила нову клавіатуру, а вірніше справжній пульт управління. Назва клавіатури Levetron Mech4. За заявою розробників, клавіатура повністю пристосована до навантажень.
16 октября 2011

Золотий ноутбук Macbook Pro з доповненням алмазів

Сьогодні перед нами постав ноутбук Macbook Pro, який покритий коштовним 24-каратним золотом, а знамените "яблучко" із самих справжніх алмазів. Крім цього поверхня має цікаве гравірування. Зусилля доклали хлопці з Computer Choppers.
30 сентября 2011

Віртуальний магазин в метро Південної Кореї

Корейський ринок стрімко розвивається під натиском двох великих компаній Homeplus (стара назва Tesco) та E-Mart. Кожна з них робить спроби захопити найбільшу кількість потенційних покупців. Homeplus придумав унікальний на сьогоднішній день віртуальний магазин.
  • О журнале
  • Правообладателям
  • Заставки


  • Наш фотохостинг
  • RSS Новости
  • Контакты