27 апреля 2012

Кращі екземпляри соціальної реклами. Частина друга

Такий вид реклами, як «соціальна» несе в собі серйозну і важливу місію. Її мета достукатися не до наших гаманців, а до наших сердець. І показати нам те, що ми часом через свою зайнятість не помічаємо, або навіть не хочемо помічати.
27 апреля 2012

Кращі екземпляри соціальної реклами. Частина перша

Мало хто з людей любить рекламу. Якщо тільки це не справжні цінителі, які збираються на фестивалях реклами. Ми звикли, що реклама - це завжди нудний ролик або листівка, потрібна для того, щоб спонукати нас витратити гроші. Але не вся реклама служить, тільки на благо гаманцю замовника.
26 февраля 2012

Скульптура диявола зроблена з сірників

Нещодавно в Единбурзі пройшла оригінальна виставка скульптора Девіда Маха. Родзинкою виставки стала скульптура диявола, цілком зроблена із сірників.
15 февраля 2012

Рекламні фото від Sean DuFrene з елементами креативу

Друзі, колеги та близькі фотографа Шона Дюфрен (Sean Dufrene) можуть сміливо назвати його людиною з досвідом і різнобічним талантом. За своє життя він випробував багато різних професій, одна з них фотограф креативної реклами.
2 декабря 2011

Календар з інструкцією з виживання на 2012 рік від АкТех

Компанія “Акумуляторні технології” розробила новорічний календар під назвою “Інструкція з виживання”. На дванадцяти сторінках розглядається креативні варіанти застосування автомобільних акумуляторів в разі настання кінця світу.
30 ноября 2011

Десять рекламних кампаній які не пройшли цензуру

Всім відомо, що заборонений плід завжди солодкий. Це стосується і реклами. Деякі бренди завоювали величезну популярність не тільки за товари або послуги, а й за скандальні рекламні компанії. Саме про це піде мова в продовженні.
24 октября 2011

Креативна стеля з 2000 кульбаб

Німецька художниця Регін Рамзайер (Regine Ramseier) напевно, дуже любить кульбабки, бо інакше складно уявити, як можна було придумати таке креативне заняття. Вона покрила стелю кімнати в своєму будинку 2 тисячами кульбаб.
22 октября 2011

Реклама тонального крему за участю Ріка Дженеста

Косметична компанія Dermablend проявила надзвичайну креативність і за допомогою тонального крему перетворила татуйованого хлопця в первозданний вигляд. Хочеться відмітити ефективність їх косметики просто на висоті. У продовженні у вас є можливість поглянути на фото.
14 октября 2011

Квіткові композиції з паперу для реклами шампанського

Перед вами квіткові композиції з паперу для реклами кампанії Perrier-Jouët, яка спеціалізується на виготовленні шампанського. Креативним дизайнером виступила Джо Лінн Алькорн (Jo Lynn Alcorn).
8 октября 2011

Реклама на сірникових коробках

Креативна реклама може бути не лише на фотографіях або по телевізору, але і на сірникових коробках. У продовженні ви зможете подивитися деякі приклади рекламних оголошень.
  • О журнале
  • Правообладателям
  • Заставки


  • Наш фотохостинг
  • RSS Новости
  • Контакты