16 марта 2012

Жіночий баскетбольний матч в спідній білизні

Після того, як в жіночий баскетбол ввели нову форму ігор, чоловічій половині шанувальників це стало приносити ще більше задоволення. Нещодавно в Каліфорнії пройшов матч серед жіночих баскетбольних команд, що грають в спідній білизні.
21 февраля 2012

Слеклайн — ходіння по канату

Ходіння по канату завжди вважалося небезпечним заняттям. Щоб пройти по натягнутому канату потрібно мати чудовий баланс і гарне почуття рівноваги. Це не просто захоплення, а екстремальний вид спорту, який називається слеклайн.
9 февраля 2012

Жіночий американський футбол в спідній білизні

Нещодавно в Лас-Вегасі, на стадіоні «Orleans Arena», відбувся не зовсім звичайний футбольний матч. Незвичайність його полягала не в тому, що беруть участь тендітні дівчата, а те, що їх спортивною формою була біла і чорна спідня білизна.
2 февраля 2012

Зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2012 в Австрії

В Австрії з 13 по 22 січня пройшли перші Зимові Юнацькі Олімпійські ігри. У церемонії відкриття взяли участь понад 1000 юних спортсменів з різних країн світу. У змаганнях брали участь хлопці у віці від 14 до 18 років.
20 января 2012

Фото-книга про борців рестлінга від Катінки Герберт

Катінка Герберт - відома жінка-фотограф. Її роботи часто публікуються в популярних різних виданнях. Найбільше вона любить знімати рестлінг, адже вона затятий фанат цього жорсткого виду спорту.
14 января 2012

Серфінгісти підкорюють п'ятиметрові хвилі

Через шторм хвилі заввишки до 5 метрів стали атакувати набережні Австралії та Нової Зеландії. Тому довелося перекривати цілі вулиці, бо вони погрожували пішоходам. Але, що для одного біда, для інших велика удача, місцеві серфери були тільки раді шторму.
16 ноября 2011

Мотофристайл — екстремальний вид спорту

Хоча мотофристайл і молодий вид спорту, він вже встиг підкорити серця багатьох любителів екстриму. Можливо, цей вид спорту став таким популярним ще й тому, що є одним з найнебезпечніших. Кожен трюк вимагає від спортсмена математичної точності.
  • О журнале
  • Правообладателям
  • Заставки


  • Наш фотохостинг
  • RSS Новости
  • Контакты