4 февраля 2012

Знімки моделей від лондонського фотографа Seye Isikalu

Перед вами фотографії дівчат моделей, які зробив лондонський фотограф Seye Isikalu. Професійні знімки виготовлені для креативного модельного агенства LMC, яке знаходиться в самому серці Лондона.
20 декабря 2011

Ліндсей Еллінгсон одягнула спідню білизну від Вікторії Сікрет

Протягом довгого часу модель Ліндсей Еллінгсон позує в купальниках «Victoria’s Secret». Безсумнівно, представники компанії бачать у цій молодій дівчині щось перспективне для своєї торгової марки.
28 ноября 2011

Модель Елісандра Томаческі в колекції купальників Venus

Бразильська модель Елісандра Томаческі (Elisandra Tomacheski) молода, чарівна і талановита. Швидше за все, саме ці якості зацікавили представників компанії Venus, які запропонували їй виступити моделлю для показу купальників.
14 ноября 2011

Історія розкішних бюстгальтерів від Вікторії Сікрет за 10 років

Вже не один рік підкорюють подіуми своєю красою і, найголовніше, ціною бюстгальтери знаменитої компанії з виробництва нижньої білизни «Victoria's Secret». Дизайнери з великим натхненням підходять до виготовлення такої, здавалося б, простої речі, як бюстгальтер. Пропонуємо вам подивитися на ці та
20 октября 2011

Карен Елсон і вовки в лісовій фотосесії для Vogue China

Свіжий випуск журналу Vogue China повинен сподобається китайським читачам адже там є цікава фотосесія в якій окрім моделі Карен Елсон присутні справжні вовки. Фотографом цих незвичайних фотографій став Марк Сігал.
30 сентября 2011

Фотосесія моделі Барбари Пелвін для журналу Elle (Угорщина)

Красива сімнадцятирічна топ модель Барбара Пелвін (Barbara Palvin) потрапила на обкладинку журналу Elle Hungary. Фотосесію зробив фотограф Золтан Томбор (Zoltan Tombor).
3 сентября 2011

Моделі в бікіні на боксерському рингу, зйомка від Akiss Paraskevopoulos

З кожним днем фотографи дивують глядачів гламурних журналів все більше і більше. Фешн-зйомка від Akiss Paraskevopoulos демонструє дівчат на високих підборах, які буквально б'ються на боксерському рингу.
  • О журнале
  • Правообладателям
  • Заставки


  • Наш фотохостинг
  • RSS Новости
  • Контакты