Всім відомо, що заборонений плід завжди солодкий. Це стосується і реклами. Деякі бренди завоювали величезну популярність не тільки за товари або послуги, а й за скандальні рекламні компанії. Саме про це піде мова в продовженні.
Замовник Benetton Group.
Глави двох абсолютно різних релігій зімкнулися в поцілунку. Мабуть, більш доброзичливого контакту католицизму і ісламу світ ще не бачив.
Замовник Marc Jacobs.
Це юна талановита актриса Дакота Фаннінг. Її фото здалося громадськості надто вульгарним для 17-річної дівчини.
Замовник молодіжна марка Miu Miu від Prada.
Актриса Хейлі Стайнфелд сидить на рейках, очікуючи свій поїзд. Фото заборонили показувати світу через те, що 14-річна дівчинка, що сидить на іржавих рейках, здалася занадто сумною і навіть думаючою про суїцид.
Замовник авіакомпанія Ryanair.
А цю рекламу заборонили не через відвертий вид моделі, а за її дезінформацію. Вона розповідає про гарну погоду в січні-лютому на пляжних курортах, хоча такого майже не буває.
Постер фільму Last Exorcism.
Цей постер дуже схвилював людей, тому що багато хто вважав, що на автобусах і кіноафіша демонструватиметься сцена дитячого насильства.
Замовник Virgin Holidays.
Реклама мережі готелів, що закликає офісних працівників до розгульного життя.
А цю рекламу морозива британський комітет з реклами АСА порахував образливою для релігії.
Замовник Benetton Group.
Ось як деякі бачили логотип
спортивної Олімпіади в Сіднеї в 2000 році.
Замовник NMA.
Ця картинка, незважаючи на суспільні звинувачення в сексизмі й насильстві, розійшлася мільярдним тиражем майже по всім популярним виданням.
Реклама з'явилася під час війни в Перській затоці, бажаючи підкреслити рівність людей. На фото кладовище солдатів Першої світової війни.